Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Dom Chełmża

Chełmża, kujawsko-pomorskie

  • 735 000 zł
  • 97,44 m²
  • 7 543,10 zł/m²

Dom Chełmża

Chełmża, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
8 kwietnia 2025

735 000 zł

97,44 m²

7 543,10 zł/m²

Dom Chełmża

Zaktualizowane: 8 kwietnia 2025

735 000 zł 97,44 m² 7 543,10 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
3 000 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2016

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

3 000 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2016

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 735 000 zł (7 543,10 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 97,44 m², 3 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2016
  •   materiał budowy: bloczki; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 3 000 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, szambo; ogrzewanie: własne
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 34,03 kWh/m² na rok; końcową (EK): 53,18 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 95,76 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,019 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 30,4 %
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Emka Nieruchomości, zaktualizowane: 08.04.2025
  •   numer ogłoszenia: DS-5594

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz domu w spokojnej i cichej okolicy, bez żadnych sąsiadów, a jednocześnie zależy Ci na niskich kosztach utrzymania?

Do biura Emka Nieruchomości trafił właśnie nowoczesny dom, wybudowany w bardzo energooszczędny sposób , zgodnie z wieloma normami budowy domu pasywnego. Dzięki temu, mieszkając w tym domu, możesz korzystać z jego licznych zalet, a roczny koszt utrzymania wyniesie zaledwie kilka tysięcy złotych. (...)