Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Trakt

Trakt, Chełmża, kujawsko-pomorskie

  • 110 000 zł
  • 906 m²
  • 121,41 zł/m²

Zdjęcie

Janusz Górski

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Trakt

Trakt, Chełmża, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

110 000 zł

906 m²

121,41 zł/m²

Działka budowlana, ul. Trakt

Zaktualizowane: 12 maja 2026

110 000 zł 906 m² 121,41 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 110 000 zł (121,41 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 906 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 54m; szerokość: 19m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: JWG Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 5461

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Chełmża, ul. Trakt, 906 m², 110 000 zł

Szukasz miejsca na budowę domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? Ta oferta może być idealna właśnie dla Ciebie.

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 906 m², położona w zielonej i spokojnej części Chełmży przy ul. Trakt. (...)

Agent

Janusz Górski

607 057...

607 057 858

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

607 057...

607 057 858

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy